ההבדל בין הגברים לילדים הוא מחיר הצעצועים שלהם. :)

מה חשוב לדעת לפניה קניה של REALFLGHT 7 מאיביי?

12 נוב 2015 00:08 #1 מאת SOLO PRO
מעוניין לראות אם בבלאק פריידי תהיה הנחה רצינית עליו ואם לא ארכוש דרך איביי יד שנייה..

אבל ה עליי לדעת לפני קניה של שלט משומש במיוחד של סימולטור?
תודה.

Please התחברות או צור חשבון to join the conversation.

יותר
12 נוב 2015 19:17 #2 מאת IziG
דבר ראשון, מהנסיון שלי, ההנחות ב-Black Friday בהרבה מקרים לא אמיתיות. מעלים את המחיר קצת לפני ואז נותנים הנחה.

אין לך יותר מידי מה לבדוק, אני מניח שאתה מתכוון לרכוש סימולטור טיסנים מקורי יד שניה? תוודא עם המוכר שהוא תקין לחלוטין, תשלח לו מייל עם השאלה הזאת. זה יתן לך סיכוי להחזיר אותו במידה וזה לא נכון.
אם תקבל את הכסף בחזרה זה נושא אחר היות שישנה עלות משלוח שאני לא בטוח שמכוסה בהגנה כל שהיא.

בכל מקרה, אל תתעסק עם זה אם המחיר גבוה מ-50% עלות של סימולטור טיסנים חדש.

יותר
13 נוב 2015 12:57 #3 מאת SOLO PRO
תקין זה בטוח הם מציינים בדף המכירה , השאלה לגבי נגיד מצב הסטיקים שחוקים או לא ?
הבנתי שבגלל שהסטקים נשחקים בשימוש עם סימולטור מהר מאוד ,לכן אנשים לא ממליצים להטיס בסימולטור עם השלט של הטיסן ,אז אני תוהה אם אני קונה שלט סימולטור יד שנייה האם הסטיקים שחוקים .. אני דווקא מדבר על הסטיק של המצערת .

יותר
13 נוב 2015 19:30 #4 מאת IziG
גם אני קראתי על הנושא הזה של שחיקה עקב שימוש מסיבי בשלט. נתקלתי בזה פעמיים בלבד, שלט רחוק של ספקטרום, שהחברה עצמה הודיעה על תקלה בפוטנציומטרים. בפעם השניה זה היה שלט בין קרוב ל-25 שנה ששימש אותי כשנכנסתי לתחביב הטיסנאות.

הטענה הזו די הגיונית, אך לא נתקלתי בזה במציאות. אני לא מצליח לחשוב על דרך לגלות תקלה כזו לפני הרכישה.

בנוסף, RealFlight 7 הוא סימולטור טיסנים די חדש והשלט המקורי עד כמה שזכור לי מיוצר על ידי פוטבה. החברה מייצרת שלטים מעולים ולא נראה לי שלבעלים המקורי היה מספיק זמן לשחוק אותו.

ודבר אחרון, אם במקרה מצאת אחד כזה במחיר מעולה והוא לא תקין לחלוטין, הבעיה של השחיקה ניתנת לפתרון לא מסובך מידי על ידי החלפה של הפוטנציומטר התקול.
המשתמש(s) אמרו תודה: SOLO PRO

יותר
14 נוב 2015 16:58 #5 מאת SOLO PRO
תודה רבה לך, אם כך אעקוב באיביי אחר המוצר שהוא יד שנייה.

יותר
מפקחים: Shmulikליעד דיין
זמן ליצירת דף: 0.044 שניות