ההבדל בין הגברים לילדים הוא מחיר הצעצועים שלהם. :)

קניתיnine eangel bravo sx ויש לי בעיה ,דחוף בבקשה

17 מאי 2017 18:08 #16 מאת SOLO PRO

IziG wrote: צודק לגבי גודל המסוק, מסוק 250 זו מידה שלחלוטין לא מתאימה למקום סגור קטן.

אני אחפש קצת ונראה אם יש משהו שהייתי מהמר לרכישה בעצמי. אני אומר הימור כי אין לי נסיון משלי ואני לא אוהב את הגישה של המלצה על פי מה שיצרן מסויים מספר על המסוק שלו. המלצה כדאי שתגיע מנסיון אישי.

לגבי הבחירה בין מה שמוגדר כצעצוע או מעבר לזה, אפשר בגדול לחלק את המסוקים ל-4 ערוצים או מסוקי 6 ערוצים (שבפועל הינם מסוקי 5 ערוצים אבל מי סופר :) )

כל המסוקים שלהבי הראש שלהם קבועים, לפחות אני מגדיר אותם כצעצועים נטו. כשאתה יכול לשנות את זווית הלהבים בראש המסוק (מה שנקרא Pitch), נכנס לקטגוריה שאפשר להתחיל לכנות מסוק מקצועי.

ולגבי הפלייבר והניתוק שלו, חיפשת סירטוני הדרכה ביוטיוב?

מצטער על האיחור בתגובה, החלפתי את הפלייבר ועדיין זה לא פתר.
יש לך הצעות אחרות?

אה ואגב מה דעתך על השירות של החנות RCMART.HK:

שאלתי אותם האם זה תקין כשמזזים את הסטיק הימיני (מוד2) עד הסוף ימינה אז המסוק נוטה לצד ימין בצורה עדינה, כשלשמאל בצורה דיי חריפה ביחס לימין.

והם כתבו לי:
Dear Customer,

As long as you can control the helicopter, it is normal.

Please do not think your helicopter will last forever just like a KingKong.

It has its life time. Things will break. There is no non-destroyable RC Flying toy. Especially for newbies that keep crashing the helicopter

כם היה איזה עמוד באתר שלהם שהם ענו על שאלות והיו להם סוג של עקיצות כלפי התשובות ללקוחות כמו הקינקונג שהם ציינו.

Please התחברות או צור חשבון to join the conversation.

יותר
27 מאי 2017 20:54 #17 מאת IziG
התשובה של החנות טיפה צינית אבל אפשר להבין אותם, בסופו של דבר הם מוכרים צעצועי שלט רחוק.
אני מניח שחנות טיסנים אמריקאית לא היתה מרשה לעצמה לשלוח לך תשובה כזו, אבל גם הם היו מנסים להתנער מאחריות למסוק שלט קטן שגם חטף כמה נחיתות לא מוצלחות.

אני לא מכיר את החנות הזו באופן אישי אז קשה לי לתת חוות דעת על רמת השרות שלה מעבר לתשובה שקיבלת מהם. יכול להיות שאם תסביר להם שהמסוק לא ניתן לשליטה באופן מספק, הם ינסו לעזור. אני בכל מקרה חושב שלפי הסירטון ומה שהם כתבו לך, "כל עוד המסוק ניתן לשליטה", הם לא רואים בעיה שדורשת התערבות מצידם.

הדעה שלי היא שעם מסוק צעצוע אתה פחות או יותר ברשות עצמך ובלי שירות מהחנות שרכשת. אם הוא לא פועל מהרגע הראשון זה מצב אחד, אבל אחרי כמה טיסות אני לא חושב שחנות טיסנים אינטרנטית יכולה לתת לך אחריות כלשהי. למעשה גם חנות טיסנים רגילה תתקשה להתמודד עם מסוקים כאלו שלא נחתו באופן מושלם.

יותר
31 מאי 2017 07:59 #18 מאת SOLO PRO

IziG wrote: התשובה של החנות טיפה צינית אבל אפשר להבין אותם, בסופו של דבר הם מוכרים צעצועי שלט רחוק.
אני מניח שחנות טיסנים אמריקאית לא היתה מרשה לעצמה לשלוח לך תשובה כזו, אבל גם הם היו מנסים להתנער מאחריות למסוק שלט קטן שגם חטף כמה נחיתות לא מוצלחות.

אני לא מכיר את החנות הזו באופן אישי אז קשה לי לתת חוות דעת על רמת השרות שלה מעבר לתשובה שקיבלת מהם. יכול להיות שאם תסביר להם שהמסוק לא ניתן לשליטה באופן מספק, הם ינסו לעזור. אני בכל מקרה חושב שלפי הסירטון ומה שהם כתבו לך, "כל עוד המסוק ניתן לשליטה", הם לא רואים בעיה שדורשת התערבות מצידם.

הדעה שלי היא שעם מסוק צעצוע אתה פחות או יותר ברשות עצמך ובלי שירות מהחנות שרכשת. אם הוא לא פועל מהרגע הראשון זה מצב אחד, אבל אחרי כמה טיסות אני לא חושב שחנות טיסנים אינטרנטית יכולה לתת לך אחריות כלשהי. למעשה גם חנות טיסנים רגילה תתקשה להתמודד עם מסוקים כאלו שלא נחתו באופן מושלם.

היי, נו איך היה בטיול?
לא ציינתי בפניהם שום דבר על ההתרסקות במנורה,
כי מלחתכילה לפני כל התרסקות. שמתי לב שהתזוזה של גוף המסוק לצד ימין היא בקצב נורא איטי לעומת שמאל שהיא ממש חדה לטעמי.
ואם הייתי מציין שעבר התרסקות באיזה שהוא שלב, הם היו מתנערים מהאחריות.

יותר
31 מאי 2017 15:37 #19 מאת IziG
הטיול היה מצויין, כרגיל :)

בקשר למסוק שלך, כנראה שאין מה לעשות מול החנות האינטרנטית. אני לא יודע לומר מה היה המצב אם היית קונה את המסוק בחנות טיסנים רגילה בארץ. אני רק יכול להניח שהיית רואה אותו טס לפני התשלום.
וכן, אני יודע שהמחירים בארץ של צעצועי שלט רחוק אינם ברי השוואה למחירים באתרים סיניים רבים.

בקיצור, תהנה מהמסוק שלך כמו שהוא טס. אם אתה בטוח שהוא אמור לטוס באופן טוב יותר, אני הייתי ממשיך לנסות לסדר אותו בשביל האתגר ולא יותר מזה.

יותר
10 יונ 2017 11:36 #20 מאת SOLO PRO

יותר
מפקחים: Shmulikליעד דיין
זמן ליצירת דף: 0.043 שניות