ההבדל בין הגברים לילדים הוא מחיר הצעצועים שלהם. :)

× פורום תמיכה בנושא מכוניות שלט רחוק.

עזרה בבחירת MONSTER...

25 אוג 2014 20:40 #1 מאת oren_vegas
שלום לכולם..אני מעוניין להכנס לתחום המנסטרים חשמליוות..
אני מתלבט בין 3 מכוניות.....

1. TRAXXAS E-MAXX BRUSHLESS
2. THUNDER TIGER MT-4 G3 BRUSHLESS
3. HPI SAVAGE FLUX HP BRUSHLESS

המחירים בין חו"ל לארץ יש הבדלים גדולים במחיר לכן נראה לי שאזמין מחו"ל

ראיתי המון סירטונים על המכוניות
לכל אחת מהמכוניות יש יתרונות וחסרונות..
ממה שהתרשמתי זה שה- MT4 G3 בנויה הכי חזק..אבל גם הבנתי מהסרטונים (ULTIMATE RCׂ) שקופצים איתה היא בדרך כלל לא נופלת על הגלגלים...

אשמח לשמוע ממכם על דגמים אלו מהנסיון שלכם..ואז אחליט...
אשמח גם לשמוע לגבי חלקי חילוף זמינים בארץ..
אילו סוללות מומלץ לקנות?
איזה מטען להזמין?
הבנתי שיש טופס שצריך למלא ולשלוח למשרד התקשורת (לגבי הזמנה של שלט כי אם לא אז החבילה תתקע במכס...)
כמה מכס יש לשלם על המוצר?

ושאלה אחרונה..חפרתי באינטרנט ולא מצאתי פורומים RC נוספים בארץ!!! היתכן???

תודה מראש!

אורן

Please התחברות או צור חשבון to join the conversation.

יותר
25 אוג 2014 21:52 #2 מאת IziG
תגובה מIziG בדיון עזרה בבחירת MONSTER...
אתן לך תשובה חלקית מנסיוני, לא היו לא את המכוניות האלו אבל יצא לי להסיע את שלושתן. מה שאני כותב זה מהתרשמות קצרה יחסית כשהשתעשתי עם כל אחת מהמכוניות, לא היו לי את שלושתן במקביל.

ה-Savage היא המכונית החזקה ביותר פיזית ומבחינה חשמלית. יש טענה שיש לה בעיית זמינות של חלקים, מצד שני צריך באמת להתאמץ כדי לשבור אותה.

הטרקסס נמצאת במקום השני לדעתי מבחינת הספק ומקום שלישי מבחינת עמידות.

מה שנשאר לכתוב על ה-MT4 G3 של טאנדר טייגר היא שהיא חזקה פיזית אבל קצת פחות חשמלית ואין ספק שהיא המכוערת משלושתן.

מבחינת חלקים, טאנדר טייגר מגיעה לארץ על ידי טיסני חולון והוא גם מחזיק מלאי של חלקים עבורם. HPI מיובאת על ידי טיסן נתניה וגם החלפים מיובאים אל ידיו. טרקסס מיובאת על ידי טיסן חיפה ועוד יבואן וחלפים יש להם ברוב חנויות הטיסנים בארץ.

יותר
26 אוג 2014 15:41 #3 מאת ליעד דיין
לי יש את הטימקס כבר יותר משנתיים, אני לא מבין למה אומרים שהיא הכי חלשה ונשברת יותר מאחרים. נכון שזה לא אותו רכב כמו החשמלית, אבל אני חושב שהיא מספיק חזקה למי שלא תוקע אותה בסלעים.
אני יודע ש HPI Savage היא באמת מכונית מפלצת ושבאמת קשה לשבור אותה.

אני לא אוהב את המכוניות של טאנדר טייגר, זה כמו רכב סיני רק עם חלקים מאלומיניום שחתוך מדוייק. זה שהוא לא נוחת על הגלגלים זה כנראה בעיה של הנהג. נהג טוב יכול לשלוט ברכב גם כשהוא באויר, לחיצה על המצערת או בלימה באויר משנה את הזוית של הרכב ואם אתה יודע מה אתה עושה, אתה תצליח להוריד את הרכב על הגלגלים.

לגבי חלקי חילוף, זה הסדר ממה שאני יודע:
טרקסס, כל החלקים כל הזמן במלאי, יש שתי יבואנים גדולים והכל במחסנים שלהם.
HPI, החלקים מגיעים מטיסן נתניה, קראתי באינטרנט שאנשים נתקעו פעם בלי חלקים. ראיתי את החנות שלו, זה מפלצת ואני לא מבין איך חסרים חלקים. בכל מקרה כמו שכתבו לך, יהיה לך קשה לשבור את ה Savage.
טאנדר טייגר, זה טיסני חולון, לפעמים נתקעים בלי חלקים, לפני כמה זמן ראיתי ב FXP הרבה תלונות על זה שחסרים חלקים וזה היה די בעייתי כי אנשים היו צריכים להזמין מחול.

בכל מקרה לכל המכוניות שכתבת יש את כל החלקים באיביי או ב Tower Hobbies.

לגבי השלט, אם אתה מביא משדר לארץ והמכס פותח את החבילה אתה צריך אישור של משרד התקשורת. זה סיכון שאתה צריך לחשוב עליו, אתה לא יכול לדבר עם משרד התקשורת, אתה שולח פקס והם מחזירים לך פקס. אתה לא יודע אם הם ראו את הפקס שלך או אם הם שלחו לך תשובה.

הרכב יכול להתקע במכס בגלל זה או שישלחו אותו חזרה. אם יש לך מזל, אז לא פותחים את החבילה בכלל וזהו.

אם פתחו, אתה צריך גם לשלם מכס ומע"מ שזה בערך 32% ממה ששלמת על הרכב + המשלוח. אם שלמת 700 שקל על הרכב + 300 שקל משלוח, תוסיף לזה 320 שקל מכס ומע"מ.

מנהל פורום טיסנים ומכוניות שלט לשעבר... בפורום FXP :)

יותר
מפקחים: Shmulikליעד דיין
זמן ליצירת דף: 0.047 שניות