ההבדל בין הגברים לילדים הוא מחיר הצעצועים שלהם. :)

שאלה רכישה של סוללות 3S

06 ינו 2018 18:30 #1 מאת fsdf
היי
ניסיתי להזמין סוללות (ליפו 3S) דרך כמה אתרים כולם חסמו אותי ולא אפשרו שליחה לארץ
ראיתי בכמה חנויות שהמחירים ממש גובהים
יש לזה פתרון?
יש מקום שכן שולחים לארץ או חנות שהמחירים בה סבירים
תודה

Please התחברות או צור חשבון to join the conversation.

יותר
06 ינו 2018 21:21 #2 מאת IziG
הסיפור דומה עם כל סוללת ליפו שתחפש, גם קטנות יותר. חברות התעופה לא מסכימות להעלות אותן לטיסות המסחריות, מה שנשאר זה האפשרות לרכושת אותן דרך אתרים שמאפשרים משלוח עם חברות שילוח כמו FedEx או UPS לדוגמה.

אני מניח שיש מוכרים שעדיין שולחים בלי להצהיר מה יש בחבילה וזה יכול לעלות לטיסה מסחרית. מסכן את הנוסעים ויתכן שבארץ יעשו משהו בנושא עם החבילה.

האפשרות שנשארת היא רכישה בחנות טיסנים בארץ. המחיר יקר יותר יחסית לסוללת ליפו מאיביי עם משלוח חינם אך זול יותר מסוללת ליפו עם משלוח UPS.

מה המחירים שנתקלת בהם באינטרנט ובחנויות בארץ?

אין אפשרות אחרת כרגע.

יותר
08 ינו 2018 13:29 #3 מאת fsdf
אז אם אני צריך לרכוש בארץ מחנות בארץ
אני מחפש סוללה 3S LIPO מחפש בטווח של ה 3000ma
ראיתי שיש כל מיני חברות איזה חברות מומלצות ואיזה חברות דאי להתרחק ומה הטווח מחירים אם אני קונה בחנות בארץ
תודה

יותר
12 ינו 2018 12:35 #4 מאת IziG
מה טווח המחירים שנראה לך הגיוני לרכישה של סוללת ליפו כזו?
כלומר בהשוואה למחיר באתרים השונים בחו"ל ובתוספת משלוח לארץ.

יותר
20 ינו 2018 16:24 #5 מאת ליעד דיין
הסוללות שאתה קונה באיביי או בשאר האתרים הסיניים, מספקות בממוצע אבל יש סיכון שאם אחרי כמה טעינות הן ידפקו, אין לך מה לעשות. יש לי קצת ניסיון עם סוללות כאלו כי אני מטיס ומסיע ניטרו, די התאכזבתי.

יש כמה אתרים רציניים כמו Tower Hobby שאתה יכול לדעת שמוכרים לך ציוד איכותי אבל המחיר בהתאם ואני חושב שגם הם לא שולחים סוללות ליפו לארץ. אם הם שולחים, זה כנראה יעלה בהתאם כך שכבר עדיף לקנות בארץ.

בארץ הרוב מוכרים את אותן סוללות, יש בסך הכל 2 - 3 יבואנים רציניים של סוללות ליפו. אני ממליץ לך אם אתה מהצפון, לקנות בטיסן חיפה ואם אתה מאזור יותר דרומי, אז יוני'ס הובי בראשון לציון.

בכל מקרה, אל תתפתה לקנות סוללות ממישהו שהביא כמה סוללות לארץ ומחפש איך למכור אותן בפייסבוק או דרך קבוצות ווצאפ. תכנס לחנות טיסנים רצינית, גם אם זה עולה טיפה יותר.

מנהל פורום טיסנים ומכוניות שלט לשעבר... בפורום FXP :)

יותר
מפקחים: Shmulikליעד דיין
זמן ליצירת דף: 0.042 שניות