ההבדל בין הגברים לילדים הוא מחיר הצעצועים שלהם. :)

מנוע NGH17 לא עובד

19 אוג 2014 23:39 #1 מאת tal14148
מנוע NGH17 לא עובד נוצר על ידי tal14148
אז יש לי מנוע NGH17 בנזין חדש מהקופסה
הנעתי את המנוע בהתחלה מספר פעמים והוא עבד יפה מאד ואז פתאום הוא הפסיק להניע לי
זה נראה כאילו אין ניצוץ אבל הוצאתי את הפלאג וראיתי ניצוץ
ניסיתי כל דבר שאני מכיר כבר
מישהו מכיר את המנוע אולי או יודע מה יכולה להיות הבעיה?
זה מוזר כי בהתחלה הוא עבד יפה מאד מבלי שום בעיה
תודה מראש :-)

Please התחברות או צור חשבון to join the conversation.

יותר
20 אוג 2014 07:01 #2 מאת IziG
תגובה מIziG בדיון מנוע NGH17 לא עובד
ברוך הבא לפורום.

המנוע קיבל מכה מריסוק או נחיתה ממש גרועה? פירקת משהו במנוע? אפילו משהו קטן או כל שינוי אחר?

במנועי בנזין יש גם את נושא כיוון ההצתה, שינוי של מעלה או שניים, קדימה או אחורה יכול לשתק את המנוע. אני לא מכיר עדיין את המנוע הזה במדוייק, אם ההצתה ניתנת לכיוון או שהיא קבועה. בנוסף ניסית פלאג אחר, כתבת שיש ניצוץ אבל נתקלתי בעבר (במנועי אופנועים אמנם) מצבים שהפלאג נראה תקין, היה ניצוץ, והמנוע עבד גרוע מאד, החלפה של הפלאג פתרה לחלוטין את הבעיה. שווה לנסות.

אני אקרא במהלך היום על בעיות שאנשים אחרים נתקלו עם המנוע הזה, בינתיים תחזור עם תשובות לשאלות כדי שיהיה יותר מידע כדי לעזור לך.

יותר
20 אוג 2014 20:31 #3 מאת IziG
תגובה מIziG בדיון מנוע NGH17 לא עובד
טוב אז מצאתי קצת זמן לחפש מידע על המנוע הזה באינטרנט. נשמע שזה מנוע בנזין לא רע, חלופה מעניינת למנוע ניטרו 90 פחות או יותר.
לפי מה שקראתי בכמה פורומים, יש למנוע הזה 2 גירסאות, בגרסה השניה באופן הגיוני שופרו מספר דברים שהתגלו כבעייתיים במנוע הראשון. מהמידע שאני מצאתי, השיפורים מתמקדים בקרבורטור של המנוע ומשפרים את העבודה שלו כשהוא חם אבל יכול להיות שחלק מהשיפורים שהוכנסו לקרבורטור קשורים גם לנושאים בעיתיים אחרים.

אז עוד כמה שאלות:
1. אתה יכול לבדוק אם המנוע שלך בגרסה הראשונה או השניה? צילום של האטם בין המנוע לקרבורטור יכול לתת רמז לגרסה.
2. אתה בטוח שמגיע דלק למנוע בכמות מספקת כדי שניצוץ יגרום לפיצוץ בבוכנה?

תענה לשאלות מעל ולשאלות הקודמות ונראה אם אפשר להתקדם.

יותר
מפקחים: Shmulikליעד דיין
זמן ליצירת דף: 0.038 שניות