ההבדל בין הגברים לילדים הוא מחיר הצעצועים שלהם. :)

מכוניות על שלט - טיפים לרכישה

מכונית על שלט מקצועית עולה לא מעט כסף, כדי שהוצאה זו לא תרד לטמיון ביקשנו מהצוות המנוסה של חנות הטיסנים יוני'ס הובי לחלוק עימנו מעט מנסיונו העשיר.
אנו ממליצים בחום לקרוא את הטיפים מטה לפני רכישת מכונית על שלט.

• מכונית על שלט אינה צעצוע
נתחיל מהפן הבטיחותי, מכונית על שלט אינה צעצוע למרות שחלק חושבים כך. חובה לזכות כי "משקולת" של כמה ק"ג במהירויות של מעל 100 קמ"ש יכולה להיות מסוכנת מאד. בנוסף, מנועי ניטרו מגיעים לטמפרטורת עבודה של מעל 120 מעלות והדלק מטבעו הינו חומר נפיץ. מנגד מכוניות חשמליות כוללות סוללות שאוגרות בתוכן כמות גדולה מאד של אנרגיה שיכולה במקרה של קצר או טעינה לא אחראית לגרום לפיצוץ. Youtube מלא בדוגמאות כאלו. חיבורים רופפים נוטים לגרום לחלקים במכוניות להתפרק ולהתנתק, בעיקר תוך כדי נסיעה, כל חלק, ולו הקטן ביותר כאשר הוא צובר מהירות ותנופה הופך למסוכן לסביבה.
• התאימו את המכונית לגילו ויכולת השליטה של המסיע
על כל אריזה של מכונית על שלט מצויין הגיל המומלץ. ילד קטן לא יוכל להפעיל שלט סטיק רב-ערוצי מתוחכם של מכונית מקצועית, לדוגמה. גם מבוגר, ללא הדרכה ותרגול עלול לסכן את עצמו ואחרים אם ינסה לישלוט במכונית שיכולה להגיע למהירות של רכב על כביש מהיר. לדוגמה ניתן את בקרי המהירות המתקדמים של חברת טרקס, אלו מספקים אפשרות אימון לנסיעים מתחילים וילדים, במצב אימון מספק המנוע רק מחצית מההספק המלא שלו. בנוסף,תמיד כדאי שיהיה לצידכם אדם מנוסהלפחות לנסיעות הראשונות וללמד איתו וממנו מהם היכולות ולא פחות חשוב מכך מהן המגבלות של מכונית על שלט שברשותכם.
• התאימו את סוג / דגם מכונית על שלט לסביבה של המסיע.
עבור אלו המתגוררים בעיר ואין להם גישה לשטחים פתוחים עדיף יהיה לכוש מכונית על שלט חשמלית, מה שיאפשר הסעה של המכונית גם בשטח חניה / חניון קרוב לבית, מכונית חשמלית גם שקטה יותר וככזו תגרור פתוח תלונות מצד השכנים על מטרדי רעש. אם המסיע מתגורר במושב, מכונית ניטרויכולה בהחלט להיות אפשרות הגיונית.

• סוללות- גם למכוניות על שלט מונעת ניטרו יש סוללות עבור מערכת השלט רחוק שלה, חשוב לבדוק (עוד בזמן הרכישה) כי המכונית על שלט שרכשתם מגיעה עם כל הסוללות הדרושות להפעלתה (לא תמיד הסוללות כלולות באריזה ולרכושן בנפרד),
זה יכול להיות מאוד לא נעים אם כל השבוע תחכו ליום חופש המיוחל כדי להסיע את המכונית שלט החדשה שלכם וברגע האמת תגלו שאין לכם סוללה ותאלצו לחזור הביתה מאוכזבים.

• כדי לשמור על מכונית שלט שרכשתם לאורך זמן חשוב לקבל הדרכה אופן התחזוקה והטיפול בה. טיפול לא נכון במנוע עלול לגרום למנוע לשבוק חיים- מה שיצריך אותכם בהוצאה נוספת של רכישת מנוע חלופי.
מומלץ מאוד (גם אם בתשלום) לקבל הדרכה מקצועית מתאימה, כמו שאומר המשפט הידוע יצא שכרו בהפסדו, ולענינינו- חיסכון של כמה שקלים על הדרכה מתאימה עלול לעלות ביוקר אחר כך.

לקריאה נוספת בנושא תחזוקת מנוע.

סעו בבטחה ודרך צליחה
אתר טיסן.

 

joomla wellnessLorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s...